Rok 2022

Relacje z wydarzeń » Rok 2022

 • Opłatek

  Spotkanie opłatkowe 
  27 grudnia - w ostatni wtorek miesiąca jak zawsze spotkaliśmy się w  świetlicy PTTK. Tym razem było to spotkanie opłatkowe.  Spotkanie rozpoczęła od złożenia  życzeń nasza prezes Marta Kroczek.  Wszyscy  podzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy  sobie wzajemnie życzenia.  (...)
 • Jubileusz 70 lecia Koła

  W sobotę 10.09.2022 roku Koło Przewodników Turystycznych PTTK w Przemyślu, obchodziło siedemdziesiątą rocznicę swojej działalności.

           Z tej okazji przewodnicy zaprosili swoich znajomych i przyjaciół na sentymentalny spacer po Przemyślu, który niezmiennie, od wielu lat zachwyca mieszkańców i turystów.

  Wieczorem odbył się bal (...)

 • Budapeszt 1-3.04.2022

  Garść wspomnień z naszego wypadu na Węgry.

   

  zdjęcia: Dorota Koman; Ewa Dudek

   

 • 21 II 2022 - Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego

  21 lutego 2022 roku w Przemyślu odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego pt. „ZA MUREM”. Co roku tego dnia, przewodnicy PTTK udostępniają mieszkańcom miejsca zazwyczaj niedostępne dla zwiedzających.

  Podczas tegorocznego, trzynastego w Przemyślu Dnia Przewodnika, dzięki uprzejmości ojców franciszkanów reformatów, każdy chętny mógł bezpłatnie zwiedzić zakamarki kościoła p.w. św. Antoniego i klasztoru ojców Franciszkanów – OFM (Reformatów). (...)