Rok 2017

Relacje z wydarzeń » Rok 2017

 • Opłatek

  Kolejny rok kończyliśmy w naszym Kole Przewodników jak zawsze spotkaniem opłatkowym. 
  W tym roku było kilkanaście  osób. Ci co byli w miłej atmosferze przyjemnie spędzili wieczór przy suto zastawionym stole. (...)
 • X Otwarte Spotkanie Samorządu Przewodników Turystycznych Województwa Podkarpackiego

  18- 19 listopad 2017 członkowie  naszego koła wzięli udział w X Otwartym Spotkaniu Samorządu Przewodników Turystycznych Województwa Podkarpackiego, które zostało zorganizowane przez Oddział Miejski PTTK „Siarkopol” w Tarnobrzegu. (...)

 • Wisła-Guide-Tour-2017

  W dniach od 7 do 9 kwietnia b.r. w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie odbyło się spotkanie szkoleniowo - integracyjne zorganizowane w ramach Roku Rzeki Wisły p.n. WISŁA Guide Tour. Adresowane było ono do środowiska przewodnickiego, pracowników punktów informacji turystycznej oraz operatorów turystyki. Zamierzeniem Muzeum Sił Powietrznych (...)

 • Relacja z VII Ogólnopolskiego Forum Przewodników Turystycznych

  W dniach 10 - 12 lutego 2017 roku w Opolu odbyło się VII Ogólnopolskie Forum Przewodników Turystycznych. Tematem wiodącym był: "Folklor i etnografia w pracy przewodnika turystycznego".

  (...)

 • Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego - 21.02.2017

  „Przejdź na drugą stronę miasta

  - pod takim hasłem odbyły się w dniu 21 lutego 2017 roku obchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Przemyślu. (...)