Elzbieta Sawicka

Przewodnicy » Elzbieta Sawicka

Posiadam uprawnienia przewodnika terenowego turystycznego. Z racji zamieszkania w Przemyślu , teren tego miasta i jego okolic jest mi w szczególności znany i na tym terenie jestem najbardziej dyspozycyjna. Chętnie też oprowadzam po Bieszczadach, Sanoku, Krośnie, Jarosławiu, Leżajsku, a także po innych zakątkach województwa podkarpackiego.

 

Posiadam uprawnienia pilota wycieczek turystycznych.

Pilotuję wycieczki po Polsce, Słowacji, na Węgry, Litwę, do Czech, Austrii, Chorwacji i Czarnogóry. Ponadto, w szczególności pilotuję wycieczki na teren zachodniej Ukrainy, gdzie po terenie Podola, Pokucia, Wołynia i Zakarpacia podejmuję się też roli przewodnika. Posługuję się j. rosyjskim i j. angielskim w stopniu kontaktowym.

W ramach działalności w Klubie PTTK "Pod Ciuchcią" przy Oddz.PTTK w Przemyślu im. dr M. Orłowicza, gdzie trzecią kadencję pełnię funkcję prezesa, podejmuję się opracowywania tras wycieczkowych po terenie Podkarpacia, Polski i do wielu miejsc za granicą Polski (Budapeszt, Wilno, Praga, Wiedeń, Paryż).

Posiadam uprawnienia żeglarza i czynnie zajmuję się narciarstwem zjazdowym. Z racji uprawiania narciarstwa zjazdowego, mogę też podjąć się pilotowania grup narciarskich na teren Austrii i Włoch.

 

Kontakt dostępny poprzez Oddział PTTK im. dr M.Orłowicza w Przemyślu, tel. 16 6785374

 

Zapraszam do korzystania z moich usług.

 

Elżbieta Sawicka